"We Know How To Shape Concrete"

Hakkımızda

Conpromac, Beton Parke , Briket Makinası ve komple ekipmanlarının tasarımı ve imalatı konusunda uzun yıllara dayanan imalat,servis tecrübesine sahip olan Ahi Makine Kalıp ile birlikte Argesan firmalarının bir araya gelerek oluşturduğu bir markadır.

Argesan her türlü metal kalıp üretimi amacıyla 1990 yılında kurulmuş ve 2000 yılından itibarende kendi üretmiş olduğu kalıpları ile her türlü paslanmaz çelik cephe , cam ürünleri üretimine de geçmiştir.

Araştırma ve geliştirme faaliyetlerine vermiş olduğu önemin sonucu olarak hem yurtiçi hem de yurt dışı pazarlarda sektörün önde gelen firmalarından biri olan Argesan, 5+1 eksenli lazer kesim makinası yatırımı yaparak bu alanda müşterilerinin ihtiyaçlarını da karşılamaktadır.

Argesan ve Ahi Kalıp Makina, her türlü parke taşı, oluklu briket , yol bordürü gibi ürünlerin üretimi yapan komple beton parke ve briket makinası ve ekipmanlarını dünya genelinde yurt dışında fuarlara katılarak daha iyi tanıtabilmek ve bu sayede ülkemiz ihracatına katkıda bulunabilmek amacıyla Conpromac markasını oluşturmuştur.

Conpromac beton parke ve briket makinalarında müşteri odaklı çözümler üreterek ve müşteri ihtiyaçlarına en uygun yaklaşımlar sunarak müşterilerinin oluşturacağı tesis tiplerinde kendilerine en uygun üretim hattı kurmalarında doğru kararları verebilmeleri konusunda çözümler üretmeyi kendisine amaç kılmıştır.

Conpromac 25 yıllık makine imalat tecrübesine sahip ustaları ve mühendisleri ile üretmiş olduğu beton parke ve briket makinesi olduğu tesislerinde uluslararası standartlarda Alman teknolojisi elektronik aksamlar kullanmaktadır. ISO 9001 kalite yönetim sertifikasına sahip olan Conpromac son derece deneyimli üretim personeli ve profesyonel yönetimi ile müşterilerine uluslararası kalite ve standartlarda en iyi hizmeti vermeye devam edecektir.

İletişim Bilgilerimiz

+90 312 394 49 10 info@conpromac.com