"We Know How To Shape Concrete"

Hakkımızda

Conpromac kalıpçılık  ve makine metal aksamları sektöründe 25 yıldan fazla üretim tecrübesine sahip profesyoneller tarafından kurulmuş ve yılların getirmiş olduğu üretim tecrübelerini makine sektöründe bir marka olarak tüm Dünya'nın hizmetine sunmak amacıyla 2017 den beri faaliyetlerini tüm hızıyla sürdürmektedir.

Conpromac Grup şirketi olarak amacımız ve misyonumuz, hem üretim hem de pazarlama süreçlerinde tecrübeli profesyonellerimiz ile bilgi birikimimiz ve  imalat tecrübemiz ile yüksek teknolojili Türk Makinalarını Dünya’ya sunmaktır. Bu amaçla sadece standart değil, müşteriye özel Beton Briket & Parke Makinaları, Beton Santrali ve ekipmanlarının imalat süreçlerini AR-GE faaliyetlerimiz ile destekleyerek Conpromac Markasını Türkiye ve Dünya’da önemli bir konuma getirmektir.

Bu arada sektöre özel makine çözümleri sunmak için makine sektöründe güçlü ortaklıklar kurmaya devam ediyoruz. Bu amaçla, CNC Fiber Lazer, su jeti kesim makinaları, sujeti pompaları , mermer ahşap vb işleme tezgahları için global satış ortağı olarak Robjet Company ile ortaklık kurmuş bulunmaktayız.

ISO 9001 kalite yönetim sertifikasına sahip olan Conpromac son derece deneyimli üretim personeli ve profesyonel yönetimi ile müşterilerine uluslararası kalite ve standartlarda en iyi hizmeti vermeye devam edecektir.

İletişim Bilgilerimiz

+90 312 394 49 10 info@conpromac.com